Srečanje nogometnih generacij NK Preddvor 2019 - Športno društvo PREDDVOR

Pojdi na vsebino

Srečanje nogometnih generacij NK Preddvor 2019

Aktualno > Vabila in voščila
Nogometna sezona 2018/19 se je pretekli vikend za NK Preddvor zaključila in začeli smo z našimi junijskimi zaključnimi prireditvami.

Tako te vabimo na tradicionalno Srečanje nogometnih generacij NK Preddvor STARI:MLADI, ki bo potekalo v soboto, 15.6.2019 z začetkom ob 15.30 uri na igrišču Za žago (za obratom Jelovica) v Preddvoru.

Kotizacija v višini 10€ se pobira ob prijavi in vključuje organizacijo srečanja (priprava igrišča in prireditvenega prostora, tekmovalna oprema, ...), pogostitev in priložnostno darilo. Prav tako bo možno urediti tudi uradne formalnosti članstva (plačati članarino in izpolniti pristopno izjavo)...

Ker gre hkrati še za družinsko srečanje in druženje, povabi tudi svoje domače in prijatelje ter še koga, za katerega veš, da je del nogometnih generacij NK Preddvor - več nas bo, bolj bo veselo! Zaradi lažje organizacije pa igralce prosimo za potrditev udeležbe!

Športni pozdrav!

P.S.

Dogodki v juniju na igrišču Za žago v Preddvoru:
  • sobota, 15.6.2019 ob 15.30 - Srečanje nogometnih generacij NK Preddvor STARI:MLADI
  • sobota, 22.6.2019 ob 9. uri - Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu

VABLJENI VSI SKUPAJ!