9. 1. 2009: SMUČARSKI TEČAJ 2009

V času zimskih počitnic, od 16. do 20. februar. 2009, bomo organizirali 5-dnevni smučarski tečaj za učence devetletke na smučiščih RTC Kranjska Gora, po naslednjem programu:

V petek, zadnji dan tečaja, načrtujemo za 13.00 uro tekmovanje v veleslalomu in podelitev diplom. Učence bodo vodili in učili izkušeni učitelji smučanja. Ker pa nesreča tudi ob največji previdnosti ne počiva, bodo vsi udeleženci za čas smučarskega tečaja nezgodno zavarovani.

Osnovna cena tečaja, brez koriščenja dodatnih ugodnosti*, je 180,00 €.

Za člana se šteje tisti udeleženec, ki ima za tekoče leto in pred prijavo na tečaj poravnano članarino, kot je to določeno s pravili društva. Ta znaša v letu 2009 za šoloobvezne otroke 15€. Članarino in stroške tečaja je mogoče poravnati z gotovino oz. s posebno položnico v enem ali dveh obrokih (prvega ob prijavi, drugega do pričetka tečaja).

Prijave in vplačila sprejema Marjan Bogataj do petka, 30. januarja. 2009 oz. do zapolnitve prostih mest.

* dodatne ugodnosti: