10. 4. 2007: Strokovno izpopolnjevalni seminar za nogometne trenerje 2007:

V soboto, 24. 2. 2007 od 8.00 do 14.30, je v sejni dvorani Mestne občine Kranj potekal Strokovni izpopolnjevalni seminar za nogometne trenerje za pridobitev licence B in C, kar je pogoj za vodenje moštev v letu 2007, ki ga je razpisal UO ZNTS in OZNT Gorenjska na območju MNZ Gorenjska.

Seminarja so se lahko udeležili vsi trenerji, ki imajo potrebno izobrazbo za vodenje ekip in ki so poravnali vse obveznosti (plačana kotizacija, licenčnina in članarina). Iz NK Preddvor sta se strokovnega seminarja udeležila trenerja Vili Čimžar in Marjan Bogataj, ki sta z udeležbo potrdila licenco C za leto 2007.

PROGRAM SEMINARJA:

Vsebina seminarja je bila kvalitetna, prijetna popestritev je predstavljalo izredno zanimivo predavanje prof. Daria Frandoliča, ki bo 16. 4. 2007 ob 17h organiziral tudi praktični prikaz treniranja po Coerverjevi metodi na štadionu z umetno travo v Kranju.

V letošnjem letu smo na šolanje za pridobitev licence C prijavili kar tri člane, za pridobitev licence B pa enega člana našega športnega društva.

Pripravil: MB