9. 9. 2008: VABILO - Krvodajalska akcija KO RK BELA-BAŠELJ

Športno društvo STORŽIČ-PREDDVOR vabi vse svoje člane in simpatizerje, da se nam pridružijo na jesenski krvodajalski akciji, ki bo v organizaciji KO RK BELA-BAŠELJ.

Akcija bo v petek 19. septembra 2008. Vsi zainteresirani počakajte ob 9. uri zjutraj na avtobusnih postajah v Bašlju, Zgornji, Srednji in Spodnji Beli, od koder se bomo odpeljali na Jesenice, v splošno bolnišnico na odvzem krvi. Dobrodošli tudi vsi novi krvodajalci, kakor tudi krvodajalci iz ostalih vasi naše občine.

S seboj prinesite krvodajalsko izkaznico in osebni dokument s fotografijo. Ob vpisu ne pozabite opozoriti na morebitne spremembe v naslovu, priimku in zaposlitvi. Pred odvzemom krvi Vas bodo zdravniško pregledali. Vljudno prosimo, da na dan odvzema ne jeste nič mastnega in ne pijete mleka. Priporočamo čaj, kruh z marmelado, sadje in podobno.

Po končani akciji se bomo odpeljali na skupno kosilo!

Iskrena hvala za plemenito dejanje, saj boste s svojo krvjo marsikomu vrnili zdravje, ali celo rešili življenje.

Dodatne informacije dobite na miro.roblek@telemach.net oz. marjan.bogataj@planet.si!

Prijavite se na ista elektronska naslova do 17. septembra 2008 ali na telefon 041/519-116 (Marjan).

Prijave so potrebne zaradi rezervacije števila udeležencev na kosilu.