18. 3. 2009: VABILO - Krvodajalska akcija KO RK BELA-BAŠELJ

Športno društvo STORŽIČ-PREDDVOR vabi vse svoje člane in simpatizerje ter ostale krajane, da se nam pridružijo na krvodajalski akciji, ki bo v organizaciji KO RK BELA-BAŠELJ potekala v PONEDELJEK, 22. marca 2010. Ob 7.30 počakajte na poseben avtobus na Vaši avtobusni postaji, od koder se bomo odpeljali v Ljubljano, na Zavod za transfuzijsko medicino, kjer boste darovali kri. Dobrodošli tudi vsi novi krvodajalci. Prijavite se lahko tudi na telefon 041/519-116 (Marjan).

S seboj prinesite krvodajalsko izkaznico in osebni dokument s sliko. Ob vpisu ne pozabite opozoriti na morebitne spremembe v naslovu, priimku in zaposlitvi.

Nekaj dni prej pokažite vabilo svojemu delodajalcu, da Vam bo odobril prost, plačan dan.

Pred odvzemom krvi Vas bodo zdravniško pregledali. Vljudno prosimo, da na dan odvzema ne jeste nič mastnega in ne pijete mleka. Priporočamo čaj, kruh z marmelado, sadje in podobno.

Po končani akciji se bomo odpeljali na izlet v Dobrno. Prispevek za izlet je 5€.

Iskrena hvala za plemenito dejanje, saj boste s svojo krvjo marsikomu vrnili zdravje ali celo rešili življenje.

Predsednik KO RK Bela-Bašelj: Miro Roblek l.r.