20. 2. 2011: VABILO - SMUČARSKI TEČAJ 2011

V času zimskih počitnic, od 21. do 25. februarja 2011, bomo organizirali 5-dnevni smučarski tečaj za učence devetletke na smučiščih RTC Kranjska Gora, po naslednjem programu:

V petek, zadnji dan tečaja, načrtujemo ob 13h tekmovanje v veleslalomu in ob 15h podelitev diplom. Učence bodo vodili in učili izkušeni učitelji smučanja. Ker pa nesreča tudi ob največji previdnosti ne počiva, bodo vsi udeleženci za čas smučarskega tečaja nezgodno zavarovani.

Prijave in vplačila sprejema Marjan Bogataj do petka, 4. februarja 2011 oz. do zapolnitve prostih mest.

Osnovna cena tečaja, brez koriščenja dodatnih ugodnosti*, je 180,00 €.

Za člana se šteje tisti udeleženec, ki ima za tekoče leto in pred prijavo na tečaj poravnano članarino, kot je to določeno s pravili društva. Ta znaša v letu 2011 za šoloobvezne otroke 15€ za odrasle pa 25€. Članarino in prijavnino je potrebno poravnati s posebno položnico, ostale stroške tečaja pa z gotovino pred začetkom tečaja.

* dodatne ugodnosti: