Članstvo - Elektronska pristopna izjava - Športno društvo PREDDVOR

Članstvo - Elektronska pristopna izjava

Organizacija > Članstvo

Izpolnite spodnjo elektronsko pristopno izjavo, ki bo poslana na naš elektronski naslov in s tem boste formalno potrdili članstvo v Športnem društvu PREDDVOR. Članstvo bo dokončno potrjeno z oddajo podpisane oz. skenirane pristopne izjave in plačilom članarine.

PRISTOPNA IZJAVA (izpolnite manjkajoče podatke - z zvezdico označena polja so obvezna):

Z oddajo pristopne izjave sprejemam pravice in obveznosti, ki izhajajo iz društvenih pravil in statuta Športnega društva PREDDVOR ter dovoljujem obdelavo zgornjih osebnih podatkov v evidenci članov društva. V skladu z zakonom o društvih, zakonom o varovanju osebnih podatkov in pravili društva izpolni pristopno izjavo vsak član društva. Podatki se zbirajo v društveni evidenci članstva in centralni evidenci članstva na podlagi osebne privolitve. Namen je zagotavljanje članskih pravic, zavarovanje članov, obveščanje članov ter vodenje evidenc pridobljenih strokovnih nazivov, prejetih priznanj in preostalih nalog v skladu s cilji delovanja športnega društva. Pristopna izjava velja za nedoločen čas do pisnega preklica.

ELEKTRONSKA PRISTOPNA IZJAVA v PDF obliki
(računalniško jo lahko izpolnite tako, da si instalirate brezplačni program  Nitro PDF reader)