Redna obvestila - Športno društvo PREDDVOR

Redna obvestila

Aktualno > Obvestila
IZREDNO OBVESTILO z dne 20.05.2020

"Glede na vladni odlok o sprostitvi omejitvenih ukrepov na področju športne dejavnosti, smo se tudi v našem klubu odločili za ponovni zagon nogometnih aktivnosti. S treningi na našem igrišču z naravno travo Za žago bomo pričeli naslednji teden, točen urnik pa boste prejeli pravočasno. V skladu s priporočili stroke, bodo garderobni prostori do nadaljnjega zaprti, zato naj otroci na treninge prihajajo že oblečeni v športno opremo. Nahrbtnike oz. športne torbe bodo lahko odložili pod nadstreškom, kjer se bodo po treningu po potrebi lahko tudi preoblekli. Uporaba plastenk oziroma bidonov je možna izključno osebno, kar pomeni brez menjavanj med igralci. Prav tako je obvezno tudi dosledno upoštevanje higiene kašlja in umivanja rok. Udeležba na treningih je dovoljena izključno zdravim osebam, ki ne kažejo nobenih znakov okužbe s COVID-19, prav tako pa niso bile v stiku z osebami, ki bi takšne znake kazale. Zato vas naprošamo, da pravočasno, pred odhodom na vsak trening, preverite, če se pri vašem otroku oziroma pri katerem izmed ožjih družinskih članov pojavlja kakšen izmed naštetih simptomov: povišana telesna temperatura, kihanje, kašljanje, driska, slabo počutje, smrkanje, bolečine v grlu."

Ostanimo zdravi in optimistični!
IZREDNO OBVESTILO z dne 13.03.2020

"Tudi v ŠD Preddvor smo se pridružili priporočilom državnih institucij, Nogometne zveze Slovenije in Medobčinske nogometne zveze Gorenjske-Kranj, tako da smo v klubu, s ciljem preprečevanja širjenja okužb s koronavirusom (SARS-COV-2), za vse ekipe odpovedali vse organizirane nogometne aktivnosti (treningi, tekme). Ukrep je bil v veljavi vsaj toliko časa, dokler so bile zaprte šole. Ravnajte odgovorno, samozaščitno in ostanite zdravi!."

Hvala za razumevanje!