Seznam prijavljenih tečajnikov - Športno društvo PREDDVOR

Išči

Pojdi na vsebino

Glavni meni:

Seznam prijavljenih tečajnikov

Aktualno > Dogodki in odmevi > Smučarski tečaj 2014
  • ORGANIZACIJA: Slavko A. Bogataj, Marjan Bogataj, Roman Rogelj, Vili Čimžar

TEČAJNIKI PRIJAVLJENI do 16.2.2014

* - bordanje

     

* - novi člani

Zap.št./Referenca

Ime in priimek

Kraj

Leto rojstva

Prijavnica / Član ŠD

201

Andrej Bogataj

Srednja Bela

2000

Da    /    Da

202

Katja Bogataj

Srednja Bela

2003

Da    /    Da *

203

Matic Arnež

Zgornja Bela

2005

Da    /   Da *

204

Gašper Arnež

Zgornja Bela

2007

Da    /    Da *

205

Ema Šlibar

Srednja Bela

2004

Da    /    Da *

206

Luka Šlibar

Srednja Bela

2007

Da    /    Da *

207

Miha Šlibar

Srednja Bela

2007

Da    /    Da *

208

Gašper Arzenšek

Britof

2001

Da    /    Da *

209

Nika Arzenšek

Britof

2003

Da    /    Da *

210

Svit Tičar

Preddvor

2004

Da    /    Da

211

Anamarija Bogataj

Stražišče

2001

Da    /    Da *

212

Amadeja Bogataj

Stražišče

2005

Da   /    Da *

213

Zala Jagodic

Srednja Bela

2003

Da    /    Da *

214 *

Hana Kepic

Bašelj

2002

Da   /    Da *

215

Jan Saje

Britof

2003

Da   /    Da *

216

Teja Roblek

Sr. Bela

2002

Da    /    Ne *

217

Domen Roblek

Sr. Bela

2004

Da    /    Ne *

218

Maks Zager

Sr. Bela

2003

Da    /    Da *

219

Neja Cvek

Preddvor

2002

Da    /    Da *

220

Neža Rakovec

Sp. Bela

2002

Da    /    Da *

221

Janez Rakovec

Sp. Bela

2006

Da    /    Da *

222

Manca Rakovec

Sp. Bela

2006

Da    /    Da *

223

Nico Fuchs

Sp. Bela

2003

Da    /    Da

224

Leon Fuchs

Sp. Bela

2004

Da    /    Da

225

Jure Tič

Bašelj

2004

Da   /    Ne *

226

Tinkara Perko

Zg. Bela

2005

Da    /    Da *

227

Lana Hafner

Tupaliče

2001

Da    /   Da *

228 *

Žiga Tišler

Kokra

1999

Da    /    Da *

229

Matic Grkman

Kokra

2006

Da    /    Da

230

Klemen Saje

Kranj

2001

Da    /    Da *

231

Jakob Saje

Kranj

2004

Da    /    Da *

232

Zoja Bobnar

Tupaliče

2005

Da    /    Da *

233

Pia Peternelj

Kranj

2006

Da    /    Da *

234

Gal Štros

Sr. Bela

2006

Da    /    Da *

235

Lovro Serpan

Sp. Bela

2006

Da   /   Da *

236 *

Adam Valjavec

Sr. Bela

2002

Da    /    Da *

237 *

Domen Valjavec

Sr. Bela

2004

Da    /    Da *

238

Erika B. Markovič

Stražišče

2005

Da    /    Ne *

239

Julija B. Markovič

Stražišče

2001

Da    /    Ne *

240

Laura Trobec

Srednja Bela

2006

Da   /   Da *

241

Matija Arnež

Preddvor

2006

Ne   /   Ne *

242

Maja Vizjak

Čirče

2001

Da   /   Ne *

243

Ana Križaj

Hrib

2007

Ne   /   Ne *

244

Lenart Kokalj

Tupaliče

2005

Da   /   Da *

245

Tevž Tičar

Zgornja Bela

2006

Ne   /   Ne *

246

Žan Šenk

Nova vas

2007

Ne   /   Da *

247

Petra Kaštrun

Nova vas

1999

Da   /   Ne *

248 *

Ema Žibert

Spodnja Bela

2002

Da   /   Da *

249

Žiga Žibert

Spodnja Bela

2005

Da   /   Da

250 *

Rok Roblek

Bašelj

2002

Da    /    Da

251 *

Nik Roblek

Bašelj

2000

Da   /   Ne *

252

Gašper Krč

Tupaliče

2001

Da    /    Da

253

Pia Krč

Tupaliče

2007

Da    /    Da

254

Meta Kordež

Kranj

2005

Da   /   Da *

255

Zala Mubi

Srednja Bela

2006

Da   /   Da *

256

Gregor Kos

Potoče

2002

Da   /   Da

257

Jan Ovsenik

Kranj

2002

Ne    /    Ne *

258

Luka Roblek

Bašelj

2006

Ne    /    Ne *

259

Laru Golob

Preddvor

2003

Da    /    Da

260

Žana Kajnih

Visoko

2004

Da    /    Da *

261

Neja Kajnih

Visoko

2006

Da    /    Da *

262

Alja Jekovec

Srednja Bela

2003

Da    /    Da *

263

Katja Jekovec

Srednja Bela

2000

Da    /    Da *

264

Samo Fras

Preddvor

2007

Da    /    Da *

265 *

Hana Brezar

Bašelj

2002

Da    /    Ne *

266

Andraž Snedec

Srednja Bela

2003

Da    /    Da *

267

Maša Snedec

Srednja Bela

2005

Da    /    Da *

268

Luka Bračič

Možjanca

2004

Da    /    Da *

269

Karolina Lavrič

Možjanca

2007

Da    /    Da *

270 *

Urša Bajželj

Kranj

2000

Ne    /    Da *

271

Miha Rakovec

Bašelj

2004

Da    /    Da *

272

Neja Bobnar

Breg ob Kokri

2005

Da    /    Ne *

273

Gaber Bobnar

Breg ob Kokri

2006

Da    /    Ne *

274

Gregor Ekar

Srednja Bela

2002

Da    /    Da *

275

Nejc Ekar

Srednja Bela

2004

Da    /    Da *

276

Bor Snedec

Srednja Bela

1999

Da    /    Da

277

Rok Petrina

Preddvor

2004

Da    /    Ne *

278

Jerca Brolih

Hotemaže

2006

Ne    /    Ne *

279

Marcela Kos

Zgornja Bela

2002

Da    /    Da

280

Anže Žibert Simić

Hotemaže

2005

Da    /    Ne *

281

Lovro Zupin

Kranj

2007

Da    /    Da *

282

Lan Jeler

Visoko

2003

Da    /    Da

283

Urban Jeler

Visoko

2005

Da    /    Da

284 *

Vid Murnik

Preddvor

2002

Da    /    Da

285

Gregor Rogelj

Nova vas

2005

Da    /    Ne *

286

Gal Gregorc

Tenetiše

2005

Ne    /    Ne *

* - bordanje

     

* - novi člani


 
Nazaj na vsebino | Nazaj na glavni meni