Smučarski tečaj 2013 - Seznam prijavljenih tečajnikov - Športno društvo PREDDVOR

Išči

Pojdi na vsebino

Glavni meni:

Smučarski tečaj 2013 - Seznam prijavljenih tečajnikov

Aktualno > Dogodki in odmevi > Smučarski tečaj 2013
  • ORGANIZACIJA: Slavko A. Bogataj, Marjan Bogataj, Roman Rogelj, Vili Čimžar

TEČAJNIKI PRIJAVLJENI do 25.2.2013

* - bordanje

     

* - novi člani

Zap.št./Referenca

Ime in priimek

Kraj

Leto rojstva

Prijavnica / Fotografija / Član ŠD

201

Iza Mrgole

Kokrica

2005

Ne    /    Da   /    Ne

202

Alenka Ravnikar

Komenda

1998

Da    /    Da    /    Ne

203

Andrej Bogataj

Sr. Bela

2000

Da    /    Da    /    Da

204

Katja Bogataj

Sr. Bela

2003

Da    /    Da    /    Da *

205 *

Jera Zorman

Bašelj

2002

Da    /    Da    /    Da *

206

Urban Zorman

Bašelj

2000

Da    /    Da    /    Da *

207

Matic Arnež

Zgornja Bela

2005

Da    /   Da   /    Da *

208

Ema Šlibar

Sr. Bela

2004

Da    /    Da    /    Da *

209

Gašper Arzenšek

Britof

2001

Da    /    Da    /    Da *

210

Nika Arzenšek

Britof

2003

Da    /    Da    /    Da *

211

Svit Tičar

Preddvor

2004

Da    /    Da    /    Da

212

Anamarija Bogataj

Stražišče

2001

Da    /    Da    /    Da *

213

Amadeja Bogataj

Stražišče

2005

Da   /    Da    /    Da *

214

Tina Križaj

Preddvor

1998

Ne   /    Da    /    Da *

215

Hana Kepic

Bašelj

2002

Da   /    Da    /    Da *

216

Jan Saje

Britof

2003

Da   /    Da    /    Da *

217

Eva Rakovec

Bašelj

2003

Ne   /    Da    /    Da *

218

Miha Rakovec

Bašelj

2004

Ne   /    Da    /    Da *

219

Teja Roblek

Sr. Bela

2002

Da    /    Da    /    Da *

220

Domen Roblek

Sr. Bela

2004

Da    /    Da    /    Da *

221

Maks Zager

Sr. Bela

2003

Da    /    Da    /    Da *

222

Neja Cvek

Preddvor

2002

Da    /    Da    /    Da *

223

Bor Snedec

Sr. Bela

1999

Da    /    Da    /    Da

224

Gregor Rogelj

Nova vas

2005

Da    /    Da    /    Ne

225

Karin Kunstelj

Sp. Brnik

2002

Ne    /    Da    /    Da *

226

Lucija Kunstelj

Sp. Brnik

2004

Ne    /    Da    /    Da *

227

Mark Žibert

Kranj

2003

Da    /    Da    /    Da *

228

Sabrina Žibert

Kranj

2003

Da    /    Da    /    Da *

229

Katja Lukanec

Tenetiše

2005

Da    /    Da    /    Da *

230

Neža Rakovec

Sp. Bela

2002

Ne    /    Da    /    Da *

231

Janez Rakovec

Sp. Bela

2006

Ne    /    Da    /    Da *

232

Manca Rakovec

Sp. Bela

2006

Ne    /    Da    /    Da *

233

Žan Pretnar

Mače

1999

Da   /    Da    /    Da

234

Nico Fuchs

Sp. Bela

2003

Da    /    Da    /    Da

235

Leon Fuchs

Sp. Bela

2004

Da    /    Da    /    Da

236

Jure Tič

Bašelj

2004

Da   /    Da    /    Ne

237 *

Ema Žibert

Sp. Bela

2002

Da    /    Da    /    Da *

238 *

Žiga Žibert

Sp. Bela

2005

Da    /    Da    /    Da *

239

Luka Michele Bračič

Možjanca

2004

Da   /    Da    /    Da *

240 *

Luka Perko

Zg. Bela

1999

Da    /    Da    /    Da

241

Tinkara Perko

Zg. Bela

2005

Da    /    Da    /    Da *

242

Laura Trobec

Sr. Bela

2006

Da    /    Da    /    Da *

243

Nejc Rebol

Hraše

2003

Da   /    Da    /    Da *

244

Urška Rebol

Hraše

2004

Da    /    Da    /    Da *

245

Petra Kaštrun

Nova vas

1999

Da    /    Da    /    Ne

246

Bine Kovačič

Nova vas

2005

Da    /    Da    /    Da *

247

Vid Murnik

Preddvor

2002

Da   /    Da    /    Da

248

Lana Hafner

Tupaliče

2001

Da    /   Da    /   Da

249

Zala Mubi

Sr. Bela

2006

Da    /    Da    /    Ne

250

Anže Žibert Simič

Hotemaže

2005

Da    /    Da    /    Da *

251

Marcel Katrašnik

Trstenik

2002

Da    /    Da    /    Da *

252 *

Žiga Tišler

Kokra

1999

Da    /    Da    /    Da *

253

Gal Gregorc

Tenetiše

2005

Da    /    Da    /    Ne

254

Marcela Kos

Zg. Bela

2002

Da    /    Da    /    Da

255

Matic Grkman

Kokra

2006

Da    /    Da    /    Da *

256 *

Meta Mekuč

Tupaliče

1999

Da    /    Da    /    Ne

257 *

Jan Mekuč

Tupaliče

2001

Da    /    Da    /    Ne

258

Katja Mekuč

Tupaliče

2004

Da    /    Da    /    Ne

259

Ema Mekuč

Tupaliče

2006

Da    /    Da    /    Ne

260

Klemen Saje

Kranj

2001

Da    /    Da    /    Da *

261

Jakob Saje

Kranj

2004

Da    /    Da    /    Da *

262

Meta Kordež

Stražišče

2005

Da    /    Da    /    Ne

263 *

Hana Brezar

Bašelj

2002

Da    /    Da    /    Ne

264

Neja Bobnar

Breg ob Kokri

2005

Da    /    Da    /    Da *

265

Gaber Bobnar

Breg ob Kokri

2006

Da    /    Da    /    Da *

266

Nace Sajovic

Britof

2001

Ne    /    Da    /    Ne

267

Zoja Bobnar

Tupaliče

2005

Da    /    Da    /    Da *

268

Pia Peternelj

Kranj

2006

Da    /    Da    /    Ne

269

Gal Štros

Sr. Bela

2006

Da    /    Da    /    Da *

270

Andraž Snedec

Sr. Bela

2003

Ne    /    Da    /    Da *

271

Maša Snedec

Sr. Bela

2005

Ne    /    Da    /    Da *

272

Lovro Serpan

Sp. Bela

2006

Ne / Da / Da * - bolniška

273

Laru Golob

Preddvor

2003

Ne    /    Da    /    Da

274 *

Adam Valjavec

Sr. Bela

2002

Ne    /    Da    /    Da *

275 *

Domen Valjavec

Sr. Bela

2004

Ne    /    Da    /    Da *

276

Tamara Memić

Kranj

2006

Da    /    Da    /    Da *

277

Jan Ovsenik

Kranj

2002

Ne    /    Da    /    Da *

278

Tim Zadnikar

Sr. Bela

1998

Ne    /    Da    /    Da

* - bordanje

     

* - novi člani


PRIJAVLJENI TEČAJNIKI - ODRASLI

Zap.št./Referenca

Ime in priimek

Kraj

 

Prijavnica/Član ŠD

301

Alenka Cvek

Preddvor

 

Da / Da *


 
Nazaj na vsebino | Nazaj na glavni meni