Očiščevalna akcija - Športno društvo PREDDVOR

Glavni meni:

Očiščevalna akcija

Aktualno > Vabila in voščila

Očiščevalna akcija v okviru Občine Preddvor bo potekala v SOBOTO, 1. aprila 2017. Kot športno društvo smo se odločili, da se priključimo akciji in prevzamemo okoliš svojega nogometnega igrišča, dovoza do njega ter območje med potokom Suha in reko Kokro. Zbor bo ob 8.00 na nogometnem igrišču Za žago.

Smeti se zbirajo v vrečkah ob cesti na avtobusnih postajališčih. Ko bo akcija končana, bodo smeti odpeljali:

Spodnja, Srednja, Zgornja Bela in Bašelj – Jana Smolej: 041-781-316 ali Vaškar: 041-652-301
Preddvor-Tupaliče-Breg-Možjanca-Kokra: Aleš Janez:041-663-942 ali Aleš Janez ml.: 031-494-292.
Vabimo vas, da se vključite v očiščevalno akcijo in s svojo udeležbo prispevate k večji čistoči in bolj urejenemu okolju na območju našega igrišča in občine. Po končani akciji bo skupna malica od 10.30 ure dalje.

Pripravil: Marjan Bogataj

Nazaj na vsebino | Nazaj na glavni meni