Utrinki - Drugi dan - Športno društvo PREDDVOR

Utrinki - Drugi dan

Aktualno > Dogodki in odmevi > Smučarski tečaj 2012

Drugi dan je postal že prava rutina. Hitro smo se zjutraj prešteli in odpeljali brez zamude. Pobrali smo manjkajoče tečajnike in učitelje v Tupaličah, Predosljah in na Kokrici ter se odpeljali v napovedano sončno jutro. Kranjska Gora pa ni mislila tako in cel dan smo imeli visoko oblačnost. To pa nas ni motilo, da se ne bi slikali po skupinah in hitro napadli smučišče. Gneča je bila precej večja kot včeraj, vendar smo se vseeno dovolj nasmučali. Tudi pečen piščanec in pire krompir (malo manj špinača) je bolj teknil kot včerajšnja sicer dobra obara, vendar v otroških ušesih že sama beseda malo odvrača. Popoldne smo se vozili po kupih snega in ledenih ploščah, ki so se že malo pojavile. Zelena skupina se je začela voziti po krožnikih in nabirati prve kilometre, rumeni sta našli snežni park, ostale pa so delale po planu. Tako se je ob povratku domov število zaspancev malo povečalo...

Pa še nekaj utrinkov drugega dne ( Prenos slik - drugi dan.zip 43MB
):