30.08.2014 Nogometno igrišče Za žago skladno z normativi - Športno društvo PREDDVOR

30.08.2014 Nogometno igrišče Za žago skladno z normativi

Aktualno > Novice

Ena od prioritetnih dejavnosti Športnega društva Preddvor je tudi pridobivanje osnovnih pogojev za delovanje vseh članov in domačih ekip na področju športa v Preddvoru. Če smo se aprila veselili dneva, ko je iz naših pip Za žago pritekla topla voda, smo še pred začetkom nove sezone konec avgusta poskrbeli za skladnost nogometnega igrišča s pogoji Nogometne zveze Slovenije s tem, da smo ga ogradili z lično ograjo.

Novo sezono smo v članski konkurenci zaradi reorganizacije nogometnega tekmovanja začeli v enotni Gorenjski ligi. Ta pogojuje tudi ograjo ob igrišču, ki fizično loči igralno površino od ostalih dogajanj. Odločili smo se za leseno ograjo s hrastovimi stebri, ki naj bi zdržala vsaj deset let in hkrati občitno ne posega v skladnost z okolico igrišča Za žago. Prvi odzivi gledalcev in tudi nasprotnih ekip so odlični in kot kaže je investicija v celoti dosegla svoj namen. Tako smo novo sezono začeli spet polni optimizma tudi z vsemi mlajšimi ekipami Preddvor-Visoko z izjemo kategorije U15.