Delo po skupinah - Športno društvo PREDDVOR

Išči

Pojdi na vsebino

Glavni meni:

Delo po skupinah

Aktualno > Dogodki in odmevi > Smučarski tečaj 2013

Čeprav smo se že prvi dan porazdelili po skupinah, nam čas dopušča slikanje šele naslednji dan, ko so skupine tudi že dokončno formirane. Skupna ugotovitev učiteljev je, da so tudi letos sestavljene zelo homogeno in da je z njimi možno kvalitetno delati. Tudi žičničarji nam sproti potrjujejo dobro vzgojo in pridobljeno znanje tečajnikov...


Zelena skupina:
učitelj
i Gašper Koprivec, pomočnik Andraž Hafner, Janez Žnidaršič
Matic Arnež, Janez Rakovec, Zala Mubi, Maša Snedec, Gal Štros, Neja Bobnar, Bine Kovačič, Iza Mrgole, Laura Trobec
Jakob Saje, Ema Mekuč, Gaber Bobnar, Matic Grkman, Andraž Snedec, Manca Rakovec


Začetna borderska skupina
učitelj David Vidmar
Ema Žibert, Domen Valjavec, Žiga Žibert, Adam Valjavec, Jera Zorman


Nadaljevalna borderska skupina
učiteljica Perla Prodan Krstič
Luka Perko, Žiga Tišler, Meta Mekuč, Hana Brezer, Jan Mekuč


Oranžna skupina 1
Učiteljica Kristina Bogataj
Zoja Bobnar, Amadeja Bogataj, Urška Rebol, Meta Kordež, Tamara Memić, Pia Peternelj


Oranžna skupina 2
učitelj Jure Sajovic ml.
Jure Tič, Miha Rakovec, Nejc Rebol, Anže Žibert Simić, Gal Gregorc, Domen Roblek, Gregor Rogelj


Oranžna skupina 3
učitelj Slavko Alojz Bogataj
Marcel Katrašnik, Luka Michel Bračič, Jan Ovsenik, Laru Golob, Žan Pretnar, Klemen Saje, Tim Zadnikar


Oranžna skupina 4
učitelj Jure Sajovic st.
Katja Mekuč, Lucija Kunstelj, Neža Rakovec, Eva Rakovec, Neja Cvek, Sabrina Žibert


Modra skupina
učitelj Marjan Bogataj
Nika Arzenšek, Ema Šlibar, Tinkara Perko, Katja Lukanec, Lana Hafner, Teja Roblek, Karin Kunstelj


Druga rumena skupina
pomočnica Alenka Cvek, učiteljica Jana Križaj Nunar
Vid Murnik, Hana Kepic, Maks Zager, Marcela Kos, Mark Žibert, Jan Saje
Leon Fuchs, Svit Tičar, Nico Fuchs


Prva rumena skupina
učitelj Bogdan Sajovic
Bor Snedec, Urban Zorman, Andrej Bogataj, Katja Bogataj, Tina Križaj, Nace Sajovic, Gašper Arzenšek, Petra Kaštrun, Alenka Ravnikar, Anamarija Bogataj


Učiteljski zbor
Gašper Koprivec, Perla rodan Krstič, Jure Sajovic ml., David Vidmar, Jana Križaj Nunar, Bogdan Sajovic,
Kristina Bogataj, Jure Sajovic st., Marjan Bogataj, Andraž Hafner, Janez Žnidaršič, vodja tečaja Slavko A. Bogataj


Pripravil: Marjan Bogataj

Foto: Slavko Alojz Bogataj in Andraž Hafner

Utrinki drugega dne:

Utrinki tretjega dne:

Utrinki četrtega dne:

 
Nazaj na vsebino | Nazaj na glavni meni