25.06.2015 Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu 2015 - Športno društvo PREDDVOR

25.06.2015 Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu 2015

Zmagovalec Prvenstva Občine Preddvor v malem nogometu 2015 je ekipa

RAPA

KONČNI REZULTATI PRVENSTVA

SKUPINA A (RAPA, KOKRA, BELA ml.):

RAPA
KOKRA
BELA ml.

SKUPINA B (PIZZERIJA URŠA, VAŠKI in DOMSKI, JEZERSKO):

Pizzerija Urša
DOMSKI in VAŠKI
JEZERSKO

SKUPINA C (PREDDVOR ml., MAČE ml., BELA Utd.):

PREDDVOR ml.
MAČE ml.
BELA Utd.

SKUPINA C (PREDDVOR, MLADINCI, HOTEMAŽE, BAŠELJ):

PREDDVOR
MLADINCI
HOTEMAŽE
BAŠELJ

UTRINKI CELODNEVNEGA DOGAJANJA NA PRVENSTVU: V počastitev Dneva državnosti smo organizirali Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu, eno največjih športnih prireditev v Občini Preddvor. Tokrat smo ponovili rekordno število udeleženih ekip, to je kar 13. Pohvaliti je potrebno močno voljo mladih Belanov in Mačanov, ki so zbrali pogum in se zoperstavili precej starejšim in izkušenejšim kolegom. Razdelili smo se v štiri skupine iz katerih so najboljše napredovale v četrtfinale, oba udeleženca finala pa so določili kazenski streli, v katerih so bili od mlajšega Preddvora boljši predstavniki ekipe RAPA, od Pizzerije Urše pa presenečenje letošnjega prvenstva igralci KOKRE. Le ti pa so v finalu morali priznati premoč izkušenejših in tako je zmagovalka turnirja, po dolgih sušnih letih, postala RAPA, katere okostje predstavljajo igralci preddvorske članske ekipe. Čestitamo! Ugotavljamo, da ta dogodek vsako leto privabi vse več igralcev in gledalcev, ter da je zelo priljubljen, saj se o njem govori že preko celega leta.