Vabilo - Športno društvo PREDDVOR

Vabilo

Aktualno > Dogodki in odmevi > Smučarski tečaj 2013

Med zimskimi počitnicami, od 25. februarja do 1. marca 2013, spet organiziramo petdnevni smučarski in deskarski tečaj v Kranjski gori

za učence devetletke po naslednjem programu:

• 07.00    zbor pred OŠ Matije Valjavca,

• 07.30    odhod avtobusa v Kranjsko goro,

• 09.00    pričetek smučanja po skupinah,

• 11.00    topli obrok s čajem,

• 15.00    zaključek smučanja,

• 15.45 (do 16.00) prihod avtobusa pred OŠ Matije Valjavca Preddvor.

Tekmovanje v veleslalomu bomo izvedli v četrtek po 13. uri, v petek ob 14. uri pa bo uradni zaključek tečaja. Učence bodo vodili in učili izkušeni učitelji smučanja ter učiteljica deskanja. Tečajniki bodo za čas smučarskega tečaja nezgodno zavarovani.

[image:image-1]

Osnovna cena tečaja, brez koriščenja dodatnih ugodnosti, je 190€ (za odrasle 220€), za člane Športnega društva Preddvor pa 160€ (za odrasle 190€).

Za člana ŠD Preddvor se šteje tisti udeleženec, ki ima pred prijavo na tečaj poravnano članarino, kot je to določeno s pravili društva. Ta znaša v letu 2013 za šoloobvezne otroke 20€, za odrasle 30€. Članarino/prijavnino in stroške tečaja je mogoče poravnati z gotovino oz. s plačilnim nalogom  (članarino ob prijavi, ostalo do pričetka tečaja).

Prijave in vplačila sprejema Marjan Bogataj do petka, 1. februarja 2013, oziroma do zapolnitve prostih mest. Letos je ob prijavi potrebno obvezno oddati primerno e-fotografijo (slikano z digitalnim fotoaparatom ali mobilnim telefonom), kar ni potrebno udeležencem preteklih tečajev.

V kolikor bo dovolj zanimanja, bomo spet organizirali skupino za odrasle. Pogoj za izvedbo so najmanj štiri prijave, pri čemer se ob manj prijavah odrasli lahko priključijo primerni otroški skupini. Pri deskarski skupini si pridržujemo pravico oblikovanja skupine do šest tečajnikov z enakovrednim znanjem.

V primeru pravočasne prijave in odpovedi udeleženca pred pričetkom tečaja (npr. bolezen, druga višja sila,…), se znesek vplačila za tečaj, razen članarine, povrne.

V primeru dnevne odsotnosti, se povrne po 25 €
za vsak dan odsotnosti.

Organizator lahko odpove izvedbo tečaja najkasneje do 21. februarja 2013, pri čemer se znesek vplačila za tečaj, razen članarine, povrne.

Dodatne informacije so na voljo:
• bogataj.marjan@gmail.com, GSM 041/519 116,
• slavko.bogataj@siol.net, GSM 041/334 202,
• www.sd-preddvor.si

Vljudno vas prosimo, da pregledate program in na spodnjem delu lista s svojim podpisom potrdite udeležbo vašega otroka in strinjanje s pogoji izvedbe ter prijavnico dostavite v pisni ali elektronski obliki (skupaj z e-fotografijo).

- DOPIS s PRIJAVNICO v pdf obliki

- ELEKTRONSKA PRIJAVNICA